ATRIUM PALACE THALASSO RESORT & SPA

Luxusní resort se nachází na klidném odlehlém místě v pěkné zahradě poblíž vesničky Kalathos, asi 6 km od města Lindos. Ubytování nabízí v příjemně zařízených pokojích nebo vilách s vlastním bazénem. Personál je milý a vstřícný.
Stravování je dostupné v mnoha programech od snídaní k all inclusive. S rozmanitostí i kvalitou pokrmů jsou hosté velmi spokojeni. Čtyřikrát týdně se konají tematické večery.
Písčitá pláž s oblázky leží 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.
Probíhá zde klidnější animace, večer se konají různá představení. Sportovní nabídky jako tenis, fitness nebo volejbal atd. jsou samozřejmostí. Nepravidelně se pořádají řecké večery. Součástí hotelu je thalasso & spa centrum.
Do vesničky Kalathos, kde najdete několik obchůdků a taveren je to cca kilometr. Restaurace jsou i podél pláže. Do města Lindos je to 6 km. Jeho návštěva se určitě vyplatí. Autobusová zastávka stojí 5 minut chůze od hotelu.
Resort navštěvují převážně páry a hodí se pro klidnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>