ATLANTIS

Hotelový komplex se nachází u pláže nedaleko hlavního města Kós. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů. Disponuje staršími, ale čistými pokoji s funkčním vybavením. Zaměstnanci jsou milí a poradí.
Stravování je k dispozici v programu polopenze nebo all inclusive. Nabídka je dostatečně pestrá a chutná. Připravuje se mezinárodní i místní kuchyně.
Pláž leží před hotelem. Tvoří ji směs písku a oblázků, na vstupu se vyskytují kameny. Vhodná je obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek. Není však problém ležet u bazénu zdarma a do moře se chodit jen vykoupat.
Pořádají se tu denní a večerní animační programy. Sportovní vyžití v běžném rozsahu.
Vzdálenost od hlavního města Kós je cca 2 km. Dojdete tam příjemnou procházkou nebo můžete využít autobusové dopravy, jejíž zastávka je poblíž hotelu.
Hotel má výhodnou polohu na klidném místě a přesto relativně blízko živého centra. Je vhodný pro všechny generace. Jezdí sem hodně ruských občanů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>