ATLANTIS THE PALM

Luxusní hotel leží na známém Palm Island u Dubaje. Ubytování nabízí ve více než 1500 pokojích různých kategorií. Najdete tu zde i apartmá pod vodou s výhledem na mořský život. Personál je milý a ochotný.
Stravování nabízí v programu snídaní nebo polopenze. Seznam restaurací, ve kterých je můžete využívat, obdržíte při příjezdu. Dohromady najdete v resortu kolem 20 restaurací různých zaměření. Jídlo a nápoje kupované zvlášť jsou drahé.
Kolem hotelu jsou tři soukromé písčité pláže, lehátka a slunečníky se mohou využívat zdarma.
V oblasti trávení volného času nabízí hotel pestré vyžití. Najdete zde například oblíbený Aquaventure Waterpark, kam mají hosté vstup zdarma. Mají tu též obrovské The Lost Chambers Aquarium, kde žije téměř 70 000 mořských živočichů a kde jsou vybudovány kopie antických staveb a připomíná tak bájnou Atlantidu. V zátoce si tu můžete také zaplavat s delfíny. K relaxaci je určeno rozsáhlé wellness centrum a nabídka sportovního vyžití je též pestrá.
Do centra Dubaje se dá pohodlně dostat taxíkem za cca 10 €.
Hotel je určen i pro náročnější hosty, jezdí sem všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>