ATLANTICA PORTO BELLO ROYAL

Resort leží na odlehlém místě vedle sesterského hotelu Atlantica Club Porto Bello Beach. Pokoje má rozmístěny po bungalovech v zahradě a jsou prostorné, čisté a příjemně zařízené. Zaměstnanci jsou vstřícní.
Stravování v programu all inclusive hostům pestrostí i chutí vyhovuje. Kromě hlavní restaurace můžete po rezervaci navštívit i italskou, asijskou nebo řeckou. Z italské jsou hosté spíše zklamaní, asijskou a řeckou si chválí.
Pláž leží přes silnici, pro přístup je možné využít podchod. Místy se vyskytují oblázky a kameny, jinak je písčitá. Lehátka a slunečníky zdarma.
V areálu najdete 13 bazénů naplněných mořskou vodou. Zabavit se můžete s animačním týmem. Pro aktivní tu nabízejí bohatý výběr sportovních aktivit, případně následný odpočinek ve spa centru. Pro děti je tu také dobré vyžití. Vstup do aquaparku sousedního hotelu je za poplatek.
Několikrát denně vypravuje hotel autobus do Kardameny kde najdete vše, co v běžném prázdninovém letovisku. Dojít se tam dá pěšky během čtyřiceti minut.
Resort je vhodný pro prožití romantiky v páru i pro rodinnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>