ATLANTICA PORTO BELLO BEACH & AQUAPARK

Resort leží na odlehlém místě poblíž střediska Kardamena. Ubytování nabízí v pěkně zařízených prostorných pokojích rozmístěných v bungalovech v udržované zahradě. Leží blízko letiště, takže nad ním přelétají letadla. Někoho to ruší, někdo to má za zajímavou atrakci. Zaměstnanci jsou vstřícní a ochotní.
V oblasti stravování jsou hosté spokojeni. Kromě hlavní restaurace je tu ještě řecká a italská, kde si musíte návštěvu předem zarezervovat. Kvalitu, chuť a pestrost nabídky hosté chválí.
Pláž je přístupná přes místní komunikaci, pokrývá ji písek. Lehátka a slunečníky zdarma, v pozdějších hodinách bývá problém sehnat volná.
Působí zde animační tým, který vymýšlí programy pro děti i pro dospělé. Dále jsou tu bohaté možnosti sportovního vyžití. Nově vybudovali aquapark, kam mají hosté vstup zdarma. Najdete tu též spa centrum. Bazény jsou naplněny mořskou vodou.
Do střediska Kardamena vypravuje hotel autobus zdarma, do Kósu za poplatek. Případně se dá jet z Kardameny veřejnou dopravou.
Hotel navštěvují především páry a rodiny středního věku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>