ATLANTICA AENEAS

Velmi rozsáhlý resort se nachází na klidném místě nedaleko centra letoviska Agia Napa u jedné z nejhezčích pláží Nissi. Ubytování nabízí v pokojích několika druhů, pokoje typu Executive mají z terasy přímý vstup do bazénu. Personál je milý a ochotný.
Stravování probíhá formou bufetu, na výběr je polopenze nebo all inclusive. Nabídka je bohatá a najdete tu jak mezinárodní pokrmy, tak místní speciality. Chuťově je jídlo upraveno dobře a hygieně v restauraci a čistotě není co vytknout.
Na pláž se dostanete přes místní komunikaci. Je pokryta jemným bílým pískem a svažuje se velmi pozvolna, také proto se jí přezdívá „kyperský Karibik“. Pláž je převážně v sezoně plná a hraje na ní hlasitá hudba. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Zabavit se můžete s animačním týmem, využitím některé ze sportovních nabídek, návštěvou fitness nebo spa centra, případně vodními sporty na pláži. Hotel se také pyšní jedním z největších bazénů v Evropě. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Autobusová zastávka, ze které se dostanete do centra nebo k místnímu aquaparku stojí před hotelem. Nějaké restaurace a obchody najdete i v blízkém okolí.
S pobytem v resortu jsou hosté spokojeni a vhodný je i pro náročnější klientelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>