ATAHOTEL NAXOS BEACH

Hotel leží v pěkné zahradě nedaleko centra letoviska Giardini Naxos. Hosty ubytovává v pokojích umístěných buď v hlavní budově nebo ve vilkách v zahradě. Obecně hostům přijdou pokoje v hlavní budově v lepším stavu. Na personál mají hosté různý názor – jedněm přijdou velmi ochotní a vstřícní, jiným znudění a odměření.
Základní stravování je polopenze formou bufetu. Při té obdrží klienti k večeři lahev vody a čtvrtlitr vína. Dále je možné dokoupit all inclusive. Co se kvality, kvantity a rozmanitosti pokrmů týče, převládá spokojenost. Na výběr je několik restaurací, kde se jídlo podává.
Pláž pokrývá hrubý písek a menší oblázky. Vzdálena je 150 metrů od hotelu, vstupuje se na ni po schůdcích. Vstup do vody je prudší. Plážový servis za poplatek, v předních řadách dražší než v zadních.
V hotelu probíhá bohatý animační program, při kterém se můžete bavit i zasportovat si. Sportoviště v areálu jsou v dobrém stavu. K dispozici jsou dva bazény, z nichž jeden má olympijské rozměry. Lehátka a slunečníky zdarma.
V okolí najdete několik restaurací, barů a obchůdků. Do větších letovisek jezdí autobusová doprava. Kdo nechce být časově omezen hromadnou dopravou nebo chce podnikat individuální výlety po ostrově, by si měl zajistit pronájem vozu.
Hotel vyhledávají především páry a rodiny upřednostňující klidnější prostředí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>