ASTIR PALACE

Hotel leží přímo u pláže v Laganas, asi deset minut chůze od jeho rušného centra. Ubytování nabízí v pokojích, jejichž vybavení podle hostů rozhodně neodpovídá kategorizaci hotelu. Některé z pokojů jsou umístěny napůl pod zemí. Klimatizace je v ceně v červenci a srpnu, chladnička se doplácí. Také wifi je za poplatek, a to 1 €/hodina. Zaměstnanci se zdají být někdy přepracovaní, ale většinou se snaží být milí.
Nejvíce zklamaní jsou zde hosté z jídla. Nabídka jim přijde stále stejná, chudá a ne dobře připravená. Zarezervovat je možné různé programy od snídaní po all inclusive, hosté doporučují maximálně snídaně. V programu all inclusive nevydává pití během dne bar u bazénu, ale musíte k sousednímu hotelu. Často se tam tvoří fronty, protože obsluhuje pouze jedna osoba. V okolí najdete nespočet taveren, kde vaří dobrá jídla a speciality místní kuchyně.
Pláž se nachází před hotelem, svažuje se pomalu a na vstupu je písek. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na travnaté ploše před hotelem za menší poplatek. Lehátka u bazénu mají zdarma pouze hosté s all inclusive.
Animační programy se zde nepořádají.
Během několika minut můžete dojít do rušného centra, na pláži si můžete zapůjčit šlapadlo a s velkou pravděpodobností potkáte v moři karetu.
Hotel je vhodný spíše pro méně náročné, kteří nehledají luxusní ubytování, chodí se rádi stravovat ven a ocení pěkné moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>