ASTIR ODYSSEUS

Hotel leží osamoceně na klidném místě u pláže. Jedná se o novější stavbu, pokoje jsou tedy moderně vybavené a prostorné. Celý areál je čistý. Zaměstnanci se snaží a jsou vstřícní.
Stravování poskytuje v programu alll inclusive nebo polopenze. Nabídka je pestrá, chutně připravená a používají kvalitní suroviny. Oblíbené jsou řecký a italský večer. U večeří se vyžaduje formální oblečení.
Pláž je pro mnoho hostů velkým zklamáním. Je malá, pokrytá oblázky a kameny s obtížným přístupem do moře. Vzhledem k tomu, že leží na návětrné straně ostrova, zde často fouká a moře je rozbouřené. Lehátka a slunečníky zdarma.
Během dne i večera probíhá animační, sportovní a zábavný program. Večer hraje živá hudba. Hotel nabízí možnost vypůjčit si kola, což ocení aktivnější lidé k výletům do Tigaki nebo Kósu. U bazénu i na pláži platí zákaz rezervování lehátek osuškami. V hotelu najdete též spa centrum.
V blízkém okolí hotelu není kromě polí nic. Obchody a restaurace najdete v Tigaki nebo Kósu, kam se můžete dostat veřejnou dopravou nebo na kole. Do obou měst je to cca 5 km.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou, za nočním živote, nákupy a hezkou pláží se musí cestovat po okolí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>