ASTERIAS BEACH

Hotel leží na okraji letoviska Agia Napa u pláže Makronissos. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí. Ubytování nabízí v menších čistých pokojích. Personál ve všech oblastech je milý a ochotný.
Stravovat se můžete v programu polopenze nebo all inclusive. Jídla je dostatek a vše je dobře ochucené. Pořádají se řecké večery.
Pláž v zálivu Makronissos je prostorná s dostatečným počtem lehátek a slunečníků za poplatek. Moře čisté s pozvolným vstupem. U bazénu najdete i v sezoně bez problémů volná lehátka.
Zabavit se můžete využitím některé z nabídek sportů na hotelu nebo na pláž. V hlavní sezoně se pořádají animační programy, večer se nepravidelně konají různé show.
Ve vzdálenosti 500 metrů najdete restaurace a obchody. K dopravě po okolí můžete využít místní autobusovou dopravu za příznivé ceny. Nedaleko se nachází známý vodní park.
Z dovolené strávené zde hosté odjíždějí spokojeni a někteří se opakovaně vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>