ASTERIA SORGUN

Docela kvalitní hotel umístěný v lesíku přímo na pláži. Disponuje standardními pokoji, občas se vyskytne kritika k důkladnosti a četnosti úklidu. Zaměstnanci jsou ochotní a milí, ale některým hostům připadá, že jich je na celý areál málo. Nejlépe je to poznat na jídelně, kde číšníci sotva stíhají.
Množství a kvalitu jídla shledává většina hostů velmi dobrou, vyskytují se však i stěžovatelé, podle kterých je studené a špatně ochucené.
Pláž je čistá, upravená, s dostatkem lehátek a slunečníků. Animátory hosté docela kritizují, programy nejsou zábavné a nudí. Do Side a dalších center se lze dopravit místními autobusy.
Hosté, kteří hotel navštívili opakovaně se shodují, že úroveň služeb celkově poklesla a některé zajímavé akce se zcela zrušily. Podle zaměstnanců prý hotel koupil nový majitel, který plánuje personál kompletně vyměnit. Z toho možná pramení poněkud laxní přístup pracovníků v poslední době.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>