ARABELLA WORLD

Hotel se skládá ze dvou budov a leží kilometr od letoviska Avsallar. Disponuje běžně vybavenými pokoji, něktří hosté si stěžují na ne moc pečlivý úklid. Zaměstnanci jsou většinou milí, najdou se však i výjimky.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka se zdá široká, ale každý den se víceméně opakuje. Každý by si však měl vybrat. V baru na pláži podávají pouze nealko, pivo se platí.
Pláž leží cca 500 metrů od hotelu, přístup na ni je skrz podchod vedoiucí pod frekventovanou komunikací. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky musí mít hosté vlastní. Moře je čisté, pláž písečno-oblázková.
O zábavu se stará animační tým. Některým hostům se zdá hudba, která hraje během celého dne u bazénu, zbytečně hlasitá. V jednom z bazénů jsou skluzavky, které jsou v provozu v určené hodiny. Večer se pořádají představení. Ze sportovního vyžití je možná návštěva fitness centra nebo vodní sporty na pláži.
Nákupní možnosti jsou dostupné v nedalekém městečku Avsallar. Do Alanye je možné dojet místní dopravou.
Hotel je vhodný spíše pro méně náročné hosty. Navštěvují jej především páry a rodiny mladší a střední generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>