AQUIS SANDY BEACH

Rozlehlý resort se skládá z mnoha menších budov a leží na klidném místě na jihozápadě ostrova.
Ubytovací kapacity byly stavěny postupně, takže některé pokoje a jejich vybavení jsou již starší. S čistotou je to různé, někdy pokojské na některé pokoje zapomenou. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování probíhá formou bufetů v programu all inclusive. Většina hostů je s nabídkou spokojena, i když větší rozmanitost by podle nich neškodila. Restaurace je poměrně hlučná, pokud se posadíte na terase, budete mít u jídla větší klid. Najdete tu i a la carte restauraci.
Široká a dlouhá písečná pláž se hostům velmi líbí a chválí si především její čistotu. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Hotel nabízí bohaté možnosti jak trávit volný čas. Mají tu animační tým a ze sportovního vyžití třeba fitness, tenisové kurty, volejbal, lukostřelbu, vodní sporty. Pro děti tu je i malý aquapark.
Ve vesničce Agios Georgios najdete tavereny a obchůdky a půjčovny, živější letovisko Moraitika je vzdáleno cca 6 km. Do hlavního město Kerkyra vypravuje hotel jednou denně přímý autobus za 2,90 € na osobu. Cesta trvá hodinu. Poblíž je i zastávka veřejné dopravy, ta však vyjde dráž a vzhledem k tomu, že staví na mnoha místech, se cesta protáhne na dvě hodiny.
Hotel nabízí koupání na krásné pláži, dobré služby a zabaví se tu i aktivnější lidé a rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>