AQUIS GARDEN RESORT

Resort leží na klidném místě ve velké zahradě a tvoří jej šest nízkých budov. Ubytování nabízí v dostatečně prostorných, jednoduše a účelně vybavených pokojích. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování probíhá v programu all inclusive, za příplatek je možné zajistit all inclusive plus se službami navíc (např. návštěva a la carte restaurace). Co do kvality pokrmů jsou hosté spíše spokojeni, připravuje se především místní italská kuchyně. V a la carte restauraci však hostům chutná o něco více než v hlavní restauraci. Během dne je na pláži otevřena pizzerie.
Pláž je vzdálena 300 metrů a dostanete se na ni procházkou přes piniový les. Lehátka a slunečníky zdarma.
Během dne probíhá v areálu celkem bohatý animační program. K dispozici jsou tu dva bazény, jeden z nich slouží převážně pro organizovanou a hlučnější zábavu, druhý je určen pro odpočinek a relaxaci. Večer se nepravidelně pořádají vystoupení, na pláži je diskotéka. Pro děti tu je český animační tým.
Do starobylého městečka Pizzo vzdáleného deset kilometrů jezdí hotelový bus (za poplatek). V okolí je pouze příroda a pole. Výlety je možné si zarezervovat v místě. Pobyt zde ocení všechny kategorie klientů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>