AQUIS BELLA BEACH

Hotelový resort se nachází u pláže poblíž vesničky Anissaras. Ubytování nabízí v pěkných, prostorných, běžně vybavených pokojích. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka většině hostů přijde dostatečně pestrá i chutná a jsou spokojeni. Pouze atmosféra v restauraci přijde někomu uspěchaná.
Pláž leží před hotelem, je písčitá s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Na hotelu působí animační tým, jeho programy jsou poklidné. Host, co nemají zájem, neruší. Ze sportovního vyžití najdete třeba fitness, minigolf nebo tenisové kurty. Součástí hotelu je i spa centrum, které se však hostům moc nelíbí a potřebuje zrenovovat.
V blízkém okolí toho moc není, najdete tu pár obchůdků a restaurací. Za bohatější nabídkou je vhodné navštívit Chersonissos, který leží ve vzdálenosti 4 km a jezdí tam autobus. K zastávce je to 400 metrů.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Celkově na hotel mají hosté velmi rozdílné názory – někdo nemůže vynachválit a jiný už se nechce v žádném případě vrátit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>