AQUIS ARINA SAND

Hotel leží na klidném místě u pláže, asi 1500 metrů od střediska Kokkini Hani a 14 km od hlavního města Heraklion. Skládá s z hlavní budovy a několika dalších bungalovů a domků. Vzhledem k blízkosti letiště nad areálem často přelétávají letadla, většinu hostů to však neruší. Pokoje jsou příjemně zařízené a čisté. Zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní.
Stravování probíhá v programu all inclusive. Nabídka je pestrá, každý den je více druhů masa, najdou se tu mořské produkty, pestrá je též nabídka zeleniny a ovoce.
Písečná pláž s pozvolným vstupem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. V hotelových bazénech je mořská voda.
Animační tým vymýšlí zábavu pro děti i dospělé. Ze sportovních nabídek zde najdete fitness, tenisové kurty, stolní tenis nebo plážový volejbal. Poskytuje také masáže. Na pláži se provozují vodní sporty.
Součástí resortu je minimarket, další nákupní možnosti v omezeném množství najdete v okolních vesničkách, ve větší míře pak v Heraklionu, kam se můžete nechat odvézt linkovým autobusem.
Hotel je vhodný pro všechny generace včetně rodin s dětmi i starších lidí. Najdete tu jak celodenní zábavu, tak klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>