AQUILA RETHIMNA BEACH

Kvalitní hotel se rozkládá u pláže asi 6 km od střediska Rethymno. Ubytování nabízí v pokojích různých kategorií rozmístěných v několika objektech v rozlehlé zahradě. Pokoje jsou dostatečně prostorné, čisté, příjemně zařízené. Personál je pozorný a vstřícný.
Stravování si hosté mohou vybrat v programu polopenze nebo all inclusive. Nabídka je velmi pestrá, připravují se různé druhy masa a ryb, vyberou si však i vegetariáni. Najdete zde i velký výběr místních specialit.
Pláž leží před hotelem, hosté mají lehátka i slunečníky k dispozici zdarma. Svažuje se poměrně prudce, pokrývá ji směs písku a oblázků. Zvláštností je, že v jedné části se nachází hnízdiště chráněných želv Caretta caretta. Z toho důvodu může být v těchto místech pohyb po pláži omezený.
Během den i večera probíhají pestré animační a sportovní programy pro děti i dospělé. Na pláži se provozují vodní sporty.
V okolí narazíte na několik obchůdků a taveren, živější centra jsou dostupná pěšky nebo autobusem. Jeho zastávku najdete před hotelem.
Místo je vhodné i pro náročnější klientelu nebo rodiny s dětmi. Hotel se vyznačuje vysokou úrovní služeb a kuchyně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>