AQUAGRAND EXLUSIVE DELUXE RESORT

Luxusní resort se nachází 1,5 km od vesničky Lindos přímo na pláži. Jedná se o rozlehlý areál situovaný v hezké zahradě. Ubytování nabízí v pokojích umístěných v hlavní budově nebo v některém z několika dalších bungalovů. Některé pokoje mají soukromý bazén. Zaměstnanci jsou ochotní a milí. Hotel ubytovává hosty od 16 let.
Stravování nabízí ve formě polopenze nebo plné penze s nápoji. S kvalitou jídel a rozmanitostí jsou hosté spokojeni. Připravuje se mezinárodní i řecká kuchyně, té řecké by mohlo být podle hostů více. Konají se tematické večery.
Pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky jsou i dispozici zdarma. V moři se vyskytují kameny, je tedy vhodná obuv do vody.
Animační programy zde neprobíhají. Zábava probíhá večer v podobě různých hudebních a tanečních vystoupení. Aktivní hosté mohou navštívit fitness, pro uvolnění je zde wellness centrum.
Obchody, restaurace a bary najdete v Lindosu vzdáleném 1,5 km. Do hlavního města se můžete dopravit autobusem.
Pobyt zde je vhodný pro romantickou odpočinkovou dovolenou v páru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>