AQUA BLU RESORT (PICKALBATROS SEA WORLD)

Areál, který tvoří komplex mnoha menších vilek je součástí hotelu Albatros Resort a leží ve vzdálenosti cca 600 metrů od pláže.
Pokoje jsou dostatečně, standardně vybavené. Většina z nich ovšem disponuje postelemi na kolečkách, takže pokud se člověk v noci otáčí, je možné, že se ráno vzbudí na jiném místě pokoje než usínal. K službám, vstřícnosti a ochotě personálu nemají hosté žádné námitky.
Rozmanitost i kvalita stravy je na vysoké úrovni, hosté se mohou stravovat i restauracích ostatních hotelů v okolí, patřících do řetězce Albatros.
Pláž, na kterou se lze dostat buďto pěšky nebo zdarma hotelovým minibusem, je velká a čistá, ale vzhledem k tomu, že ji využívají hosté ze tří hotelů, bývá převážně dopoledne přeplněná. V pozdějších hodinách pak již není problém najít volná místa. V moři lze pozorovat malé pestrobarevné rybičky, na své si tedy přijdou i vyznavači šnorchlování.
Velkou předností hotelu je jeho aquapark, který patří mezi největší v Hurghadě. Resort nabízí též bohaté možnosti organizované zábavy. Ubytování lze doporučit milovníkům vodních hrátek a rodinám s dětmi, které potěší množství skluzavek a tobogánů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>