APOLLONIA BEACH RESORT & SPA

Luxusní hotelový resort se nachází v letovisku Ammoudara, vzdáleném asi 6 kilometrů od Heraklionu. Skládá se z několika budov rozmístěných v pěkné zahradě. Pokoje různých velikostí jsou zrenovované a příjemně zařízené. Personál milý a ochotný.
Stravování poskytuje formou bufetového all inclusive. S nabídkou jsou hosté spokojeni, chutná jim a vždy si vyberou. Kromě hlavní jsou tu ještě tři tematické a la carte restaurace.
Pláž leží před hotelem, pokrývá ji směs písku a oblázků. Lehátka a slunečníky zdarma.
Hotel nabízí rozmanité možnosti trávení volného času. Vybrat si můžete mezi aktivitami s animačním týmem nebo z individuálních sportovních nabídek. Najdete tu též kvalitní wellness centrum.
Součástí hotelu je i minimarket, kde seženete to nejdůležitější. V okolí najdete obchůdky i taverny. Bohatý noční život je v Heraklionu, do kterého se můžete pohodlně dostat autobusem, který staví nedaleko. V okolí hotelu stojí elektrárna, která však nemá vliv na hluk nebo znečištění vzduchu.
Místo je vhodné pro všechny generace a uspokojí i náročnější klientelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>