ANDRIANA PRINCESS

Nový luxusní resort leží ve středisku Kiotari a byl postaven v roce 2012. Skládá se z několika budov. Ubytování nabízí v pokojích různých kategorií. Všechny jsou prostorné, čisté, moderně a stylově zařízené. Některé mají soukromý bazén. Zaměstnanci se usmívají a rádi pomohou.
Stravování zajišťuje v programu all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná. Dvakrát týdně se pořádá tematický večer, navštívit můžete i tematické restaurace. U večeří je vyžadováno vhodné oblečení.
Na pláž s pískem a oblázky se dostanete po cca 100 metrech podchodem pod místní komunikací. Vstup má pozvolný, lehátka a slunečníky zdarma.
Zábavu zde připravuje animační tým. Jeho programy jsou na dobré úrovni. Sportovní vyžití v obvyklém množství – tenis, fitness, volejbal, stolní tenis, vodní sporty. Součástí hotelu je wellness centrum.
V okolí najdete několik obchůdků, v městečku Kiotari pak i taverny a bary. Autobusová zastávka leží poblíž hotelu, z ní se můžete dopravit do města Lindos nebo Rhodu.
Resort nabízí kvalitní služby, ochotný personál a výbornou stravu, hosté jsou spokojeni a rádi se vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>