AMADIL ATLAS

Hotel se nachází na pláži nedaleko centra Agadiru. Na první pohled působí dobře, ale pro většinu hostů to končí v lobby. Pokoje jsou podle nich ve špatném stavu, zařízení na nich správně nefunguje, v koupelně se vyskytuje plíseň, ručníky a ložní prádlo jsou flekaté, úklid odfláknutý, stížnosti se řeší pomalu. Částečně to zřejmě záleží i na konkrétním zaměstnanci, někteří se snaží, ale větší část je prý neochotná a protivná.
Na stravu převládají také špatné recenze, jde především o opakující se nabídku, někdy neochucené nebo špatně připravené jídlo, nádobí v restauraci je nedostatek a stane se, že je špinavé. Rychlost obsluhujícího personálu také není závratná.
Pláž je před hotelem přes promenádu. Součástí hotelu je aquapark se skluzavkami. Děti bez doprovodu tam mají vstup od 10 let. Přes den probíhají animační programy.
Hosté hotel doporučují nenáročným zákazníkům. Dříve býval dobrý, ale poslední rok jeho úroveň velmi klesla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>