ALLY RESORT (EX BELINDA)

Hotel leží asi 4 km od města Manavgat. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Pokoje jsou podle hostů menší rozlohy, některé již zašlé, místy se v koupelnách vyskytuje plíseň. Personál většinou hodnotí jako milý, záleží však na jedincích.
Stravování poskytuje jako all inclusive. Nabídka přijde některým ja ne moc rozsáhlá, často se opakující. Při příchodu ke konci doby určené pro jednotlivé chody se stává, že se již nedoplňuje a není moc z čeho vybírat.
Pláž je vzdálena asi 600 metrů. Dostat se na ni dá pěšky nebo hotelovým svozem, který jezdí dvakrát denně. Lehátek a slunečníků je dostatek, vstup do vody je přes kamenné plato, které je poměrně kluzké.
Probíhá zde animační program, sportovní vyžití v běžném rozsahu pro tuto kategorii hotelu. V jednom z bazénů jsou skluzavky.
Do měst Manavgat a Side, která poskytují nákupní možnosti a zábavu, se dá výhodně dostat místní dopravou.
Na hotel panují mezi hosty velmi rozdílné názory, vhodný je spíše pro méně náročnou klientelu a spíše než deklarovaným 4* odpovídá 3*.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>