ALIMOUNDA MARE

Nedávno postavený hotel vyšší kategorie se nachází u pláže na klidnějším místě, nedaleko centra hlavního města. Ubytování nabízí v prostorných moderně vybavených čistých pokojích, součástí jsou i župany. Personál je velmi milý a ochotný.
Stravování si můžete objednat formou polopenze nebo plné penze s nápoji. Rozmanitost i kvalita pokrmů odpovídají, některým hostům chybí více místní kuchyně. Hotel však pořádá tematické řecké večery s živou hudbou, cca 2x týdně. K dispozici je bufetová i a la carte restaurace.
Pláž je před hotelem, vyskytuje se na ní docela dost kamenů, což může některým znepříjemňovat vstup do moře. Najdou se i úseky s písčitým vstupem. Lehátka a slunečníky zdarma. Ke koupání můžete využít též pěkný infinity bazén.
Pro aktivnější jedince zde mají fitness a nedaleké tenisové kurty, pro odpočinek wellness centrum.
Do centra Pigadie dojdete během deseti minut a najdete zde taverny, obchody atd. Autobusová zastávka ze které se dá dojet do ostatních míst ostrova, se nachází asi 300 metrů od hotelu.
Hotel navštěvují především páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>