ALF LEILA WA LEILA

Hotel se nachází asi kilometr od pláže. Své hosty ubytovává v pěkných, prostorných pokojích. Personál se chová přátelsky a vstřícně.
Co se stravy týče jsou hosté spokojeni. Rozmanitost zde mají a chuťově také nemají co vytknout. Využít se dá i nabídek a la carte restaurací.
Hosté mohou využívat pláže hotelu Dana Beach, ta je vzdálena přibližně kilometr a cesta na ni vede sousedním hotelem. Hosty na ni může zdarma dopravit i hotelový minibus. Úsek pláže, který je vyčleněn pro hosty Alf Leila Wa Leila, je kamenitý a mělký. Lehátka a slunečníky i podložky jsou k dispozici zdarma. Komu se nechce absolvovat denně cestu k moři, může si odpočinout i u některého z mnoha bazénů v areálu. Některé z nich jsou v zimním období vyhřívány.
Animační program probíhá u hlavního bazénu, u ostatních člověk najde svůj klid. Pro odreagování jsou tu skluzavky nejen pro děti.
Hotel si hosté oblíbili a dovolenou v něm doporučují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>