ALEXANDRA BEACH THASSOS SPA RESORT

Resort se skládá z více budov a leží na pobřeží nedaleko městečka Potos. Ubytování nabízí v pěkných pokojích se vším potřebným vybavením. Hotel má starší a novější část a pokoje v té starší by podle některých zasluhovaly zrenovovat. Personál je milý, ale některým hostům se zdají zaměstnanci v restauraci přepracovaní.
Stravování si můžete vybrat jako snídani nebo polopenzi. U večeří se pro vstup do restaurace vyžaduje dress code. S pestrostí a kvalitou nabídky je většina hostů spokojena, někteří náročnější však v ní však vidí nedostatky. Také jim vadí, že v některých obdobích se tvoří fronty.
Pláž leží před hotelem, tvoří ji písek a oblázky. Lehátka a slunečníky zdarma. Na několika místech s kamenitým vstupem jsou přistavěna mola, ze kterých vedou schůdky rovnou do moře. Druhá část pláže má klasický písčitý pozvolný vstup.
Probíhají zde klidnější animační programy. A nabídce je i sportovní vyžití nebo možnost navštívit hotelové spa centrum.
Procházkou dojdete do letoviska Potos, kde najdete obchody a taverny. Autobusová zastávka, ze které jezdí autobus kolem celého ostrova, stojí v blízkosti.
Pobyt zde je vhodný i pro náročnější zákazníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>