ALBA

Starší osmipatrový hotel se nachází v centru Slunečného pobřeží cca 100 metrů od pláže. Disponuje poměrně prostornými čistými pokoji se starším, ale vyhovujícím vybavením. Personál je milý a vstřícný.
Strava formou all inclusive hostům vyhovuje, výběr je velký, chuťově záleží na vkusu každého jedince.
Písečná pláž Slunečného pobřeží s pozvolným vstupem leží ve vzdálenosti 100 metrů, lehátka a slunečníky za poplatek. U hotelu mají hosté k dipozici dva bazény.
Ze sportovních nabídek mohou využít zdarma hotelové fitness, další možnosti odreagování se najdou na pláži. Pro děti se tu připravuje animační program. Večerní a noční zábavu si lze užít v bezprostředním okolí, všude je mnoho barů, diskoték a obchodů.
Hotel je vhodný převážně pro mladší lidi, kteří se jedou bavit a nevadí jim všudypřítomný hluk z okolních diskoték, který je slyšet třeba do pěti do rána. Lidé hledající klid a odpočinek by měli zamířit do jiné oblasti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>