ALBA ROYAL

Hotel leží v oblasti Side v upravené zahradě u soukromé pláže. Skládá se z několika budov a jeho výhodou je, že ubytovává pouze hosty od 16 let. Jeho pokoje jsou útulně zařízené, prostorné a čisté. Personál je vstřícný a milý.
Stravování v programu ultra all inclusive hosté pouze chválí. Líbí se jim velký výběr ve všech směrech, jídlo je chutné i hezky naaranžované. Zdarma si můžete dát u snídaně i čerstvě vylisované džusy. Něco k snědku se najde nonstop. Mají tu také tři a la carte restaurace.
Písečná pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou zdarma a jejich počet je dostatečný. Vstup do moře je pozvolný, pláž zaměstnanci po celý den uklízejí.
Pořádají se zde animační programy a večerní představení. Hosté, kteří hotel navštěvují opakovaně se shodují, že úroveň této zábavy klesla. Možnosti sportovního vyžití a wellness jsou rozsáhlé.
Nákupní možnosti najdete přímo v hotelu, do větších letovisek v okolí se dostanete místní dopravou.
Dovolenou strávenou v tomto resortu si hosté chválí a mnoho jich sem jezdí opakovaně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>