AL RAHA BEACH

Hotel se nachází v emirátu Abu Dhabi a leží u laguny Al Raha. Ubytování nabízí v prostorných pěkně zařízených pokojích různých kategorií. Zaměstnanci jsou milí a snaživí.
Stravování si můžete zvolit v různých programech od snídaně k all inclusive. Jídlo je chutné a kvalitní, podává se formou bufetu. Součástí hotelu je několik dalších restaurací.
Pláž je spíše jen záliv a hosté jej často kritizují, je pro ně největším zklamáním na pobytu. Okolí je podle nich často špinavé, výhled je na stavby v okolí. Lehátka a slunečníky zdarma.
Volný čas můžete trávit aktivně ve fitness nebo si jet nedaleko zahrát golf. Hotel je spojen v obchodním domem Al Raha Mall. Ke známým atrakcím v okolí vypravuje zdarma shuttle.
Celkově podle hostů poskytuje hotel kvalitní služby, ale pro dovolenou u moře to není to pravé, protože klasické moře zde v podstatě není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>