AL MALIKIA RESORT ABU DABBAB (DŘÍVE SOL Y MAR ABU DABBAB)

Hotel leží na pláži v oblasti Abu Dabbab, která je proslulá svým podmořským životem. Jeho pokoje jsou dostatečně velké a moderně zařízené. Personál je z naprosté většiny ochotný a milý, ovšem nějaká výjimka se vždy najde.
Na kvalitu stravy, její rozmanitost a chutnost převládá kladný názor.
Pláž je čistá a pěkná, ale lehátka jsou již brzy ráno zarezervovaná, je vhodné si tuto službu také domluvit s personálem. Jednoznačně největším lákadlem zde je úžasný korálový útes nacházející se v moři ihned u hotelu, kde se dá pozorovat velice pestrý podmořský život. Při troše štěstí lze po ránu zahlédnout i želvy karety. O zábavu se stará animační tým, v nabídce jsou běžné sportovní aktivity. Lékárna je v sousedním hotelu.
Národnostní složení návštěvníků hotelu je různorodé. Jezdí sem převážně rodiny s dětmi a páry.
Vzhledem k poloze, kdy v okolí je pouze poušť, lze doporučit lidem vyhledávajícím klidnou a odpočinkovou dovolenou a především milovníkům šnorchlování, kteří si zde přijdou na své.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>