AKTIA LOUNGE (EX ANTHOUSSA)

Hotel leží v letovisku Stalida u pláže. V zimě 2013/2014 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování nabízí v pěkných příjemně zařízených pokojích rozmístěných v několika budovách. Úklid probíhá bez problémů. Zaměstnanci jsou snaživí a vstřícní.
Stravování nabízí v programu all inclusive nebo polopenze. Co se rozmanitosti a kvality nabídky týče, většina hostů je spokojena a oceňuje i nabídku místní kuchyně. Najdou se ovšem i hosté, kteří jsou nespokojeni, nabídka je neoslovila.
Pláž s pískem a oblázky leží před hotelem. Při vstupu do vody a dále se v moři vyskytují kamenné desky, které kloužou. Vhodná je obuv do vody. Stává se, že tu silně fouká a tvoří se velké vlny a vstup do moře je pak velmi obtížný či je přímo zakázán. Lehátka a slunečníky zdarma.
O zábavu se stará animační tým, který své programy organizuje poklidně. Najdete tu také běžné sportovní vybavení a spa centrum.
V centru městečka Stalida najdete vše co ve správné prázdninové destinaci.
Místo je vhodné především pro páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>