AKTI PALACE

Hotel se nachází na pláži vedle hotelu Akti Beach Club. Jedná se o nově postavený areál. Pokoje jsou moderně vybavené a prostorné. Zaměstnanci se velmi snaží, v sezoně 2013 zde pracovalo i několik Čechů.
Stravování all inclusive je pestré a bohaté. Najdete tu tři tematické restaurace, které můžete navštívit po předchozí rezervaci. Pokrmy jsou chutné.
Pláž je přístupná přes místní cestu, tvoří ji směs písku a oblázků. V moři jsou pak kameny, chůze přes ně je nepříjemná a doporučuje se obuv do vody. Na několika místech jsou položeny pytle s pískem pro pohodlnější přístup. Lehátka a slunečníky zdarma.
Animace tu probíhá spíše klidnější, kdo se chce bavit více, může využít program u vedlejšího hotelu Akti Beach Club. Ze sportovního vyžití tu najdete fitness, tenisové kurty, vodní sporty a další. Součástí hotelu je i malé wellness centrum.
V okolí hotelu nenajdete žádné obchody nebo restaurace, letovisko Kardamena je vzdáleno 4 km. Hotel tam vypravuje shuttle.
Místo je vhodné spíše pro klidnější dovolenou v páru, děti se zde budou možná nudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>