AKTI BEACH

Menší hotel se nachází u moře zhruba čtyři kilometry od města Paphos. Tvoří jej bungalovy rozmístěné v zahradě. Pokoje jsou vybaveny zčásti starším nábytkem. Součástí je i kuchyňský kout a chladnička, jejichž používání je zdarma. Trezor na pokoji za příplatek. Personál je milý.
Pokud si vyberete stravování formou polopenze, večeře zahrnují skleničku vína a vody. Za příplatek je možné též all inclusive. Chuťově a rozmanitostí je se stravou většina hostů spokojena.
Přístup do moře je umožněn přes skalnatou zátoku, nutností je obuv do vody. Na písečnou pláž se dá dojít procházkou.
Probíhá zde animační program. Zdarma můžete využít služeb fitness nebo sauny. Dále tu najdete třeba tenis nebo videohry, případně se můžete nechat namasírovat ve spa centru.
V hotelu je menší obchůdek, po čtvrt hodině chůze můžete dojít k místnímu Lidlu. Do Paphosu, ve kterém najdete jak původní atmosféru ostrova a četné památky tak množství obchodů, se můžete dostat hotelovým autobusem, místní linkovou dopravou nebo cca hodinovou procházkou.
Hotel navštěvují všechny věkové kategorie. Je třeba počítat s tím, že tu není typická pláž. V okolí probíhá výstavba dalších hotelů, většinu lidí však hluk ze stavby neruší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>