AKTI BEACH CLUB

Resort se nachází u pláže, asi 4 kilometry od letoviska Kardamena. Skládá se z bungalovů rozmístěných v zahradě. Pokoje jsou prostorné, čisté, vybavené vším potřebným. Personál velmi milý a vstřícný.
Stravování probíhá v programu all inclusive. S tím jsou hosté velmi spokojeni, jídlo je chutné a nabídka rozmanitá. Po celý den najdete něco k snědku. Také nápoje a koktejly mají dobrou kvalitu.
Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací, po které však něco projede jen zřídka. Pokrývají ji oblázky a kameny, takže vstup do vody je obtížnější. Na několika místech je však usnadněn pytli s pískem, po kterých se chodí lépe. Doporučuje se tedy obuv do vody. Moře je zde velmi čisté a při šnorchlování narazíte na nějaké rybičky. Lehátka a slunečníky zdarma.
Na hotelu působí animační tým. Ten se snaží a jeho programy jsou zábavné. Celkem jsou zde čtyři bazény. Ze sportovního vyžití je zde možnost zahrát si tenis, minigolf, vyzkoušet lukostřelbu nebo zajít do fitness. Na pláži se provozují vodní sporty.
Hotel leží osamoceně, do letoviska Kardamena jsou to 4 km. Hotel tam vypravuje shuttle zdarma.
V resortu najdete vše, co člověk potřebuje pro prožití příjemné dovolené. Hosté si jej chválí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>