AFANDOU BEACH

Menší rodinný hotel se nachází u letoviska Afandou. Skládá se ze dvou budov a restaurace. Ubytování nabízí v běžně vybavených pokojích, klimatizace je v ceně v hlavní sezoně. Personál je milý a vstřícný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Na výběr toho moc není a nabídka se ani moc nemění, ale to je částečně dáno menší velikostí hotelu. Chuťově jde o průměr, místní kuchyně by se také mohla připravovat častěji.
Písčitá pláž s oblázky je vzdálena asi 350 metrů od hotelu. Jedná se o jednu z nejhezčích na ostrově, je velmi prostorná a ani v sezoně zde není plno. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Animace se v hotelu nekoná. Jednou týdně se pořádá řecký večer s tanečními a hudebními vystoupeními. Nápoje v rámci tohoto večera jsou za poplatek.
V areálu najdete malý obchůdek se základními potřebami. Do města Afandou se dostanete procházkou po cca 1,5 km. Najdete zde mnoho možností zábavy a rozmanité služby.
Celkově je hotel klidný, vhodný pro lidi, kteří upřednostňují hezké moře a na ostatní služby nejsou moc nároční.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>