AEOLOS BEACH

Hotel se nachází na klidném místě a tvoří jej hlavní budova a několik bungalovů. Disponuje běžně vybavenými čistými pokoji. Personál je pozorný a přátelský.
Stravování je možné v programu polopenze nebo all inclusive. Pokrmy jsou chutné a nabídka pestrá.
Pláž je před hotelem. Z velké části se jedná spíše o travnatou louku, na které jsou rozmístěna lehátka a slunečníky. Ty jsou zde v dostatečném množství a zdarma. Dále přechází v úzký pruh písku s oblázky, tam jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Na vstupu do moře se mohou vyskytnout větší kameny, jinak je pozvolný.
Během den se zde koná zábavní a sportovní animační program a jednou týdně bývá řecký večer. K dispozici je několik bazénů a spa centrum. Funguje zde také půjčovna kol.
A areálu najdete pár obchůdků, další nákupní možnosti jsou v hlavním městě. Tam se dá pohodlně dojet autobusem, jehož zastávka se nachází několik metrů od hotelu.
Hotel patří mezi klidnější a hodí se pro páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>