ADRIATIQ HOTEL ZORA

Areál se skládá z budovy hotelu a přilehlých pavilonů. Ubytování nabízí v menších pokojích se starším nábytkem, s klimatizací a balkonem. Za příplatek je možné objednat větší a zmodernizované pokoje. Lednička za příplatek, parkování u objektu 3 € na den. Frekvence a kvalita úklidu někomu vyhovuje, jiní by uvítali větší pečlivost. Personál většinou milý.
Stravování formou bufetových stolů, objednat si můžete jen snídaně nebo polopenze. Někteří hosté doporučují jen snídaně, protože večeře jim připadaly chuťově nezajímavé. Také zmiňují – převážně u snídaní – velký výskyt kolem poletujících vos.
Na pláž se dostanete po cestě skrz piniový lesík. Tvoří ji oblázky a kamenné plochy. Lehátka a slunečníky za poplatek, u bazénu zdarma. Bazén by podle některých také potřeboval renovaci.
V hotelu probíhají animační programy a hosté mají možnost zahrát si třeba minigolf nebo tenis, navštívit fitness nebo si vypůjčit šlapadla.
Výhodou je i blízkost centra historického městečka Primošten, do kterého se dostanou procházkou během několika minut.
Hotel navštěvují klienti všech věkových kategorií a spokojeni zde budou spíše méně nároční.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>