ADAMS BEACH

Hotel se nachází přímo na vlastní pláži v okrajové části střediska Ayia Napa. Ubytování nabízí v menších, ale dobře vybavených a čistých pokojích. Většina hostů se shoduje na tom, že celý areál potřebuje rekonstrukci. Některé pokoje nemají balkon. Součástí hotelu je i křídlo De luxe, kde lze
ubytovat pouze dospělé od osmnácti let. Personál je většinou vstřícný a ochotný.
Hotel nenabízí možnost stravování all inclusive, pouze snídaně nebo polopenzi. To hosté hodnotí jako lepší průměr.
Hotelová pláž je menší a ne moc hezká, ve vodě jsou kameny a hrozí šlápnutí na mořského ježka. Lehátka a slunečníky jsou na ní zdarma. Opodál se nachází známá Nissi Beach s bílým pískem, pozvolným vstupem a ostrůvkem, na který se dá dojít pěšky. Nazývá se též kyperským Karibikem. Po celý den na ní hraje poměrně hlasitá hudba.
O zábavu se stará animační tým, dále jsou k dispozici sportovní aktivity. Pro děti jsou zde bazény se skluzavkami, ty jsou v provozu pouze v určenou dobu. Trezor i wifi připojení za poplatek. K dopravě do rušného centra Ayia Napa plného restaurací a zábavních podniků lze využít autobusů nebo si udělat procházku.
Hotel je vhodný spíše pro ty, kteří ocení blízkost centra a jedné z nejznámějších kyperských pláží, pět hvězdiček si však podle mnohých hostů nezaslouží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>