ADAM & EVE ROYAL

Nový designový hotel leží u soukromé pláže u městečka Belek. Na první pohled zaujme svou architekturou. Skládá se z hlavní budovy a vil rozmístěných v zahradě. Ty mají sdílený bazén s několika dalšími vilami v bloku. Pokoje jsou velmi prostorné a moderně vybavené. Stěny jsou ze skla a vše je v bílé barvě. V koupelnách najdete vany s jacuzzi. Vše je čisté, zaměstnanci velmi ochotní, podle některých hostů by mohli být lépe jazykově vybaveni. Hotel obdržel několik designerských cen a z tohoto hlediska je velmi zajímavý.
Stravování poskytuje jako all inclusive. Nabídka je pestrá a odpovídá kategorii hotelu. Platí se pouze v a la carte restauracích, kterých tu najdete šest.
Pláž leží před hotelem, je upravená, čistá, písčitá s pozvolným vstupem. Lehátka dobré kvality a slunečníky zdarma a v dostatečném množství.
Co se zábavy týče, je tu tým animátorů. Podle některých hostů je zábava přizpůsobena především mládeži, po celý den hraje hlasitá hudba, převážně techno.
U hotelu najdete též jeden z nejdelších hotelových bazénů na světě. Též zde jsou integrovaná lehátka nebo skluzavky.
Sportovních možností je zde mnoho, výborně vybavené fitness, několik tenisových kurtů, hřišť na různé míčové sporty, bowling, organizují se různé soutěže.
Najdete tu též kino nebo velmi rozlehlé spa centrum.
Městečko Belek je vzdáleno cca 1 km. Nedaleko leží golfové hřiště.
Celkově se jedná o velmi zajímavě řešený hotel a koncept. Svým zaměřením je vhodný převážně pro mladé skupiny a páry, které také tvoří většinu klientely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>