ACANTHUS

Hotel Acanthus tvoří komplex spolu s hotelem Cennet a leží u pláže nedaleko centra Side. Disponuje standardně vybavenými dostatečně prostornými pokoji. Zaměstnanci jsou milí a snaživí.
Stravovat se můžete v programu polopenze nebo all inclusive. Při all in se obědy podávají v restauraci sousedního hotelu Cennet. Nabídka je pestrá i chutná, číšníci pozorní.
Pláž leží před hotelem a najdete na ní dostatek lehátek i slunečníků, které mohou hosté využívat zdarma. Podložky i osušky jsou za poplatek. Pláž je písečná a s pozvolným vstupem, je tedy vhodná i pro děti.
Během dne probíhají různé animační programy, večer většinou hudební vystoupení. Večerní zábavná představení můžete navštívit u hotelu Cennet. Dostupné jsou běžné sportovní aktivity. Wifi můžete využívat v celém areálu zdarma.
Do historického centra Side se dostanete procházkou během půl hodiny. Na nákupní možnosti narazíte již po pěti minutách.
Hotel navštěvují především páry věkové kategorie 50+. Někdy se stává, že kvůli vysoké obsazenosti ubytuje hotel klienty v sousedním Cennet, který je podle nich nižší kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>